Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

LAWENDOWY ZAWRÓT GŁOWY...

Mamy dla Was fantastyczną propozycję na ten weekend: warto - naprawdę warto! - wybrać się do Radziejewa w gminie Zblewo. Znajdziecie tu klimat niczym w Prowansji czy Toskanii czyli przepiękne, lawendowe pola! Do tego - przesympatyczni Gospodarze, którzy chętnie opowiedzą Wam nie tylko o samej lawendzie, ale także o swojej pracy i pasji. To ostatnia chwila, by podziwiać lawendowe pola obsypane kwiatami, bo już za kilka dni rozpoczną się lawendowe żniwa.

Dlatego Gospodarze - Dorota i Tomasz Dobrosielscy  - zorganizowali w ten weekend Dni Otwarte w swoim gospodarstwie. Kto jeszcze nie odwiedził tego wyjątkowego miejsca, może to zrobić właśnie w ten weekend: sobota - niedziela w godz.11:00-18:00. Wstęp do gospodarstwa jest bezpłatny, ale Gospodarzom będzie miło, jeśli docenicie ich pracę, odwiedzicie sklepik i kupicie (naprawdę świetne) naturalne kosmetyki z lawendy, które wytwarzane są tu na miejscu. Na gości czeka niewielki parking, wspaniała atmosfera i stadko sympatycznych zwierzaków, które z pewnością pokochają wszystkie dzieci.

Jak tu trafić? Lawendowe pola w Radziejewie noszą nazwą „Lawendatodobro”. Adres: Radziejewo 40 Plantacja znajduje się 2 km poza wsią. Od asfaltowej powiatowej drogi poprowadzą Was na miejsce dwa drogowskazy. Patrzcie uważnie!

Zapraszamy! Szczegóły wydarzenia znajdziecie na fb - fanpage "Lawendatodobro" - tutaj (link)

A już w poniedziałek zapraszamy na zblewo.pl na naszą relację z tego wydarzenia!

  • opis: lawenda

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne