Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

GOK w Zblewie serdecznie zaprasza do udziału w projekcie "Modna i zgrabna Kociewianka", realizowanym w ramach programu "Działaj Lokalnie".

 „MODNA I ZGRABNA KOCIEWIANKA” – RUSZYŁY ZAPISY!

Już w sierpniu ruszy kolejny projekt, realizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Zblewie dzięki dofinansowaniu pozyskanemu w ramach programu „Działaj Lokalnie”. W ubiegłym roku w GOK-u uszyto Lalkę Kociewiankę, tym razem też będzie szycie – ale nie tylko, bo będzie też wielkie haftowanie i gotowanie!

Zapisy na warsztaty właśnie ruszyły. Podczas zajęć będzie można nauczyć się wykroju, szycia czapki, komina i chusty, które potem uczestnicy samodzielnie przyozdobią haftem kociewskim. A i to nie wszystko! Żeby było jeszcze ciekawiej i smaczniej, warsztaty będą też miały swoją kulinarną odsłonę: będzie można nauczyć się gotować potrawy z naszego regionu. A wiadomo, że nasza swojska, kociewska kuchnia jest najlepsza pod słońcem!

Zapraszamy zespoły dwuosobowe czyli para - dorosły i dziecko/młodzież. Zapisy: GOK w Zblewie tel.: (58) 588 43 77, email: gok@zblewo.pl. Ilość miejsc ograniczona, dlatego warto pospieszyć się już dzisiaj!

Projekt "Modna i zgrabna Kociewianka" dofinansowany jest ze środków Programu „Działaj Lokalnie XII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce”.

(mat. GOK Zblewo)

  • opis: projekt

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne