Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

MIKOŁAJ SPOTKA SIĘ Z DZIEĆMI W BORZECHOWIE
PRZECZYTAJ KONIECZNIE, JAKIE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA BĘDĄ OBOWIĄZYWAĆ!

Sołtys i Rada Sołecka Borzechowa oraz KGW Modraki z Borzechowa serdecznie zapraszają na „Borzechowskie Mikołajki”. W tym roku – z powodu pandemii – wydarzenie odbędzie się w mocno zmienionej, ograniczonej formule z zachowaniem najwyższych środków ostrożności. Nie będzie więc tradycyjnego spotkania wszystkich dzieci z Mikołajem na skwerku w centrum wsi.

Mikołaj będzie czekał na dzieci w niedzielę 6 grudnia w borzechowskim kościele – po mszy św. o godz.11.00. Organizatorzy Mikołajek serdecznie zapraszają i apelują jednocześnie o bezwzględne przestrzeganie następujących zasad bezpieczeństwa:

  1. W związku z pandemią wszyscy zobowiązani są do zachowania wszystkich obowiązujących zasad i środków ostrożności – w tym: dystans, maseczka, dezynfekcja rąk!
  2. Dzieci będą spotykały się ze św. Mikołajem pojedynczo lub - w przypadku rodzeństw - w bardzo małych grupach.
  3. Po mszy prosimy o wyjście z kościoła i oczekiwanie na spotkanie ze św. Mikołajem PRZED kościołem.
  4. Dla wspólnego bezpieczeństwa prosimy o bezwzględne podporządkowanie się poleceniom Organizatora, którego przedstawiciele będą czuwali nad organizacją wejścia dzieci na spotkanie z Mikołajem. Prosimy o cierpliwość i zrozumienie sytuacji.
  5. Dzieci, które nie odbiorą paczek od Mikołaja w niedzielę 6 grudnia, mogą to uczynić codziennie do 13 grudnia na borzechowskim Orliku w godz.16:00-18:00.
  6. Na spotkanie z Mikołajem zapraszamy dzieci z BORZECHOWA do lat 10 – to właśnie dla nich św. Mikołaj jak co roku przywiezie słodkie upominki. Ale uwaga! Jeśli rodzice dzieci spoza Borzechowa chcieliby, aby Mikołaj spotkał się także z ich dzieckiem i osobiście wręczył mu w tym wyjątkowym dniu paczkę, jest to możliwe! W takim przypadku należy samodzielnie przygotować upominek, podpisać go imieniem i nazwiskiem dziecka, a po mszy św. o godz.11:00 przekazać paczkę przy wejściu do kościoła Organizatorowi, który następnie poprosi Mikołaja o wręczenie paczki dziecku.

Serdecznie zapraszamy!

  • opis: plakat

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne