Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Kochane Dzieci, w związku z pandemią Św. Mikołaj nie będzie mógł osobiście odwiedzić Waszych przedszkoli i szkół. Prezenty pewno jak zawsze podrzuci Wam w buty. Mikołaj jednak ma do Was prośbę: chciałby otrzymać od Was laurki na które czeka do 1 grudnia br. Laurki można przynieść i wrzucić je do skrzynki podawczej przed Urzędem Gminy w Zblewie lub zrobić zdjęcie laurce i przesłać je na mail : gok@zblewo.pl w temacie wpisując „Laurka dla Św. Mikołaja”. Bardzo ważne: każda laurka musi być podpisana imieniem i nazwiskiem autora laurki i musi być podany adres domowy, na który zostanie wysłane zdjęcie Mikołaja z autografem i słodki upominek. My wszystkie laurki przekażemy osobiście Św. Mikołajowi.

Drodzy Rodzice pamiętajcie przekazanie nam laurki z danymi Waszego dziecka jest równoznaczne ze zgodą na wykorzystanie tych danych osobowych do celów akcji „Laurka dla Św. Mikołaja”.

Regulamin akcji „Laurka dla Św. Mikołaja”
Organizator: Gminny Ośrodek Kultury im. Małgorzaty Hillar w Zblewie
Termin akcji: 24.11.2020r. do 01.12.2020r.
Adres mailowy: gok@zblewo.pl
1.Akcja „Laurka dla Św. Mikołaja” skierowana jest do dzieci i młodzieży z terenu gminy Zblewo.
2. Laurki można: przynieść osobiście i wrzucić je do skrzynki podawczej przed Urzędem Gminy w Zblewie lub zdjęcie laurki przesłać na adres mailowy: gok@zblewo.pl
3. Laurki muszą być wykonane osobiście przez uczestnika akcji. Każdy uczestnik może przesłać lub przekazać tylko jedną laurkę.
4. Laurki muszą być podpisane imieniem i nazwiskiem autora. Podany musi być również adres zwrotny, na który zostanie przesłane zdjęcie Mikołaja z autografem i słodki upominek.
5. Laurki należy dostarczyć do 01.12.2020r. (wtorek).
6. Przekazanie laurki organizatorowi akcji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody rodzica lub opiekuna prawnego na przetwarzanie danych osobowych dziecka na potrzeby akcji „Laurka dla Św. Mikołaja”.
  • opis: mikołajki

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne