Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

KOMUNIKAT WS.WODY
URUCHOMILIŚMY ALTERNATYWNY ODCINEK SIECI

Zakład Komunalny Gminy Zblewo informuje, że zakończyły się prace związane z uruchomieniem alternatywnego odcinka sieci wodociągowej pomiędzy Pinczynem a Semlinem. Obecnie woda dla mieszkańców Semlina, Semlinka, Jezierc, Kleszczewa Kościerskiego, Lipiej Góry Małej, Wałdówka i Tomaszewa dostarczana jest ze Stacji Uzdatniania Wody w Zblewie.

Dzisiaj oraz jutro (tj. 10-11.11.2020) w godzinach nocnych sieć wodociągowa będzie płukana. Po czym w najbliższy czwartek (12.11.2020) pobrane zostaną próbki wody do badania. Po otrzymaniu pozytywnych wyników z punktów monitoringu sieci, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Starogardzie Gdańskim wyda decyzję o przydatności wody do spożycia.  O wynikach badań powiadomimy naszych mieszkańców niezwłocznie.

W związku z powyższym prosimy o jeszcze trochę cierpliwości i zapewniamy (pomimo negatywnych opinii), że czynimy wszystko, aby w kranach mieszkańców Semlina, Semlinka, Jezierc, Kleszczewa Kościerskiego, Lipiej Góry Małej, Wałdówka i Tomaszewa popłynęła zdatna do spożycia woda.

Kolejny komunikat o podjętych działaniach podamy Państwu w czwartek tj. 12.11.2020 r.

(Zakład Komunalny Gminy Zblewo)

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne