Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

GOSPODYNIE Z KLESZCZEWA ZAPRASZAJĄ NA BAZAREK!

Dzisiaj w Starogardzie Gdańskim odbędzie się kolejny bazarek Kociewskie Smaki. Jak zawsze można na nim znaleźć stoisko naszego Koła Gospodyń Wiejskich z Kleszczewa Kościerskiego. Możemy uchylić rąbka tajemnicy, co znajdzie się w dzisiejszej ofercie naszych Pań. A będą to takie specjały jak m.in. krokiety z kapustą i grzybami oraz krokiety z kurczakiem i porem, pyszne zupy, fantastyczne gołąbki, leczo, pierogi że aż palce lizać, pasty, galaretki, rogale, dania vege ( w tym słynne już pasztety!), kapusta kiszona i ogórki w różnej postaci, przecier z cukinii oraz sałatka jarzynowa.

Panie Gospodynie serdecznie zachęcają i zapraszają: „Wszystkich smakoszy swojskich potraw i przetworów zapraszamy dzisiaj tj. 3 listopada do hali im. A.Grubby w Starogardzie Gd. na bazarek Kociewskie Smaki. Godziny otwarcia bez zmian tj. od 14.30 do 18.00. Jednocześnie zawiadamiamy, że kolejny raz spotkamy się dopiero za 3 tygodnie czyli 24 listopada…”.

Warto więc znaleźć dzisiaj chwilę czasu i zaopatrzyć się w pyszne, swojskie specjały, przygotowane przez nasze Gospodynie jak zawsze z wielkim sercem i z naturalnych, lokalnych produktów!

  • bazarek

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne