Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

I EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA ZBLEWO-WIELE ODWOŁANA!

Dzisiaj (tj. 21 marca) Sztab I EDK Zblewo-Wiele poinformował w mediach społecznościowych o odwołaniu I Ekstremalnej Drogi Krzyżowej Zblewo-Wiele w związku z sytuacją w kraju. Oto pełna treść komunikatu:

"Z bólem serca, ale idąc za głosem rozsądku,  w związku z panującą pandemią koronawirusa, tegoroczna I edycja EDK Zblewo w dniu 27 marca stanie się dla nas drogą w wymiarze duchowym.
I tutaj pojawia się pytanie : " Czyli jak ? "
Niestety, nie mamy gotowej odpowiedzi, jednak jesteśmy przekonani, że każdy z nas znajdzie swój sposób na głęboko duchowe wewnętrzne przeżycie EDK, które zmieni nas, umocni, pozwoli rozwijać się w wierze, formować się, być lepszymi ludźmi, bo jesteśmy gotowi na ekstremalne sytuacje, a teraz właśnie taka ma miejsce.
Zastanówmy się więc nad swoim życiem, zatrzymajmy się w milczeniu, usiądźmy w samotności, trwajmy na modlitwie i wzajemnym wzmocnieniu.
Jednocześnie zachęcamy, aby LUDZIE EDK wzięli na siebie duchową odpowiedzialność za modlitwę o uwolnienie świata od pandemii koronawirusa z ewentualnym indywidualnym przejściem trasy EDK w całości lub częściowo w wybranym przez siebie dniu i o dogodnej godzinie zachowując środki ostrożności i pamiętając o zasadach ochrony przed koronawirusem.
Sami zdecydujcie, wybierając swoją Drogę Przebaczenia.
Czy powędrujecie duchowo, czy fizycznie !
" A nadzieja zawieść nie może ... " (Rz 5,5)
Któż jak Bóg !"

(Sztab I Ekstremalnej Drogi Krzyżowej Zblewo-Wiele)

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne