Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

KOLEJNE POŁĄCZENIA PKP I PKS - ZAWIESZONE!

W związku z sytuacją kolejne połączenia kolejowe i autobusowe są zawieszane lub skrócona zostaje ich trasa. Jeśli ktoś z nas nie ma wyjścia i musi skorzystać z publicznego transportu zbiorowego, powinien upewnić się, czy pociąg/autobus nie został odwołany.

PKS  Starogard Gdański S.A. ogranicza komunikację i odwołuje kolejne połączenia autobusowe. Na stronie internetowej przewoźnika opublikowano listę utrzymanych połączeń – TUTAJ (link – przekierowanie do serwisu website.pks-starogard.pl). Zmiany obowiązują od dzisiaj tj. 21 marca (połączenia weekendowe) oraz od 23 marca (połączenia w dni robocze). Ponadto, z powodu rosnącego zagrożenia zakażeniem koronawirusem COVID-19 w dniach 25 - 27.03.2020 r. kasy biletowe na dworcu PKS Starogard Gdański będą nieczynne.

Odwoływane są także połączenia kolejowe. O zmianach w rozkładzie informuje m.in. POLREGIO. Zawieszone zostały m.in. bardzo popularne wśród naszych Mieszkańców połączenia z Tczewa (w kilku kierunkach, m.in. do Trójmiasta i w kierunku Malborka) oraz z Chojnic. Przewoźnik apeluje, aby przed rozpoczęciem podróży każdy Pasażer sprawdził rozkład jazdy np. poprzez stronę internetową portalpasazera.pl i polregio.pl. Bieżące informacje na temat odwołanych połączeń POLREGIO można sprawdzić TUTAJ (link – przekierowanie do serwisu POLREGIO).

Zmiany wprowadzili także inni przewoźnicy, m.in. PKP INTERCITY, który część połączeń odwołał, a inne odbywają się obecnie w skróconej relacji. Szczegółowa lista odwołanych/zmienionych połączeń – TUTAJ (link – przekierowanie do serwisu PKP InterCity).

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne