Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

W związku z pandemią wirusa SARS-CoV-2 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej   w  Zblewie zawiesza przyjmowanie klientów przez psychologa w GOPS.

Jednak w szczególnych przypadkach związanych z koniecznością wsparcia psychologicznego prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikiem socjalnym pod nr tel. 58 562 37 35 lub 58 531-63-91. 
Po rozpoznaniu sytuacji przewidujemy możliwość kontaktu telefonicznego z psychologami współpracującymi z tut. Ośrodkiem.

Wpłaty za usługi opiekuńcze oraz specjalistyczne usługi opiekuńcze  prosimy kierować na poniższy numer konta :
55 8342 0009 4000 0101 2000 0002
Urząd Gminy,   83-210 Zblewo, ul. Głowna 40
W tytule przelewu należy podać rodzaj oraz imię i nazwisko osoby korzystającej z usług

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zblewie apeluje o stosowanie  się do zaleceń przekazywanych przez Ministerstwo Zdrowia Główny Inspektorat Sanitarny , które znajdziecie Państwo na stronach rządowych (gis.gov.pl).

Bardzo prosimy o zrozumienie powagi zaistniałych okoliczności oraz o wyrozumiałość dla podjętych działań, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa klientom i pracownikom. Celem działań jest zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa.

Stosowanie podstawowych zasad dotyczące zapobiegania wirusa SARS-CoV-2 dostępne na stronach https://www.gov.pl/web/koronawirus/porady oraz do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego dostępnych na stronach https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-glownego-inspektora-sanitarnego-dla-seniorow

(mat. GOPS w Zblewie)

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne