Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

KOMUNIKAT URZĘDU GMINY W ZBLEWIE

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż Urząd Gminy w Zblewie pracuje bez zmian tj. od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzinach (poniedziałek i środa 7.30-16.00, wtorek – 7.30-15.30, czwartek i piątek 7.30-15.00).

Jednakże od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania obsługa Klientów w Urzędzie Gminy w Zblewie odbywa się WYŁĄCZNIE telefonicznie, drogą pocztową, e-mailową lub przez e-PUAP. Wyjątek stanowi rejestracja zgonów/urodzeń, udzielanie ślubów oraz sytuacje kryzysowe.

Wszelkich opłat należy dokonywać za pośrednictwem przelewów bankowych na indywidualne nr kont bankowych, a pozostałe na nr kont bankowych wskazanych na stronie internetowej pod adresem bip.zblewo.pl.

Klienci umówieni telefonicznie będą obsługiwani przez wyznaczonego pracownika, tylko po potwierdzeniu wcześniej umówionej wizyty w urzędzie na wskazaną godzinę.

Od dnia 16.03.2020 r. do odwołania nie będą w budynku Urzędu Gminy udzielane porady prawne dla mieszkańców. W przypadku nie cierpiącym zwłoki Klienci umówieni telefonicznie będą wpuszczani na teren urzędu przez wyznaczonego pracownika.

Za utrudnienia przepraszamy i zapewniamy, iż dokładamy wszelkich starań, aby pomimo tak trudnej sytuacji pozostać do Państwa dyspozycji i służyć wszelką pomocą.

UWAGA! Składanie wniosków wyłącznie poprzez platformę e-PUAP lub pocztą tradycyjną.

Szczegóły: Zarządzenie nr 135/2020 Wójta Gminy Zblewo z dnia 16 marca 2020r. w sprawie ograniczenia dostępu do pomieszczeń Urzędu Gminy w Zblewie w związku z zagrożeniem epidemiologicznym COVID-19  pokaż

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne