Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

WAŻNY KOMUNIKAT:
Urząd Gminy w Zblewie funkcjonuje w ograniczonym zakresie!

Od dnia 13.03.2020 r. do odwołania Urząd Gminy w Zblewie będzie funkcjonował w ograniczonym zakresie. Realizowane będą niezbędne usługi na rzecz mieszkańców wyłącznie w BIURZE PODAWCZYM (pok. 1 - parter) tj. przyjmowanie wniosków i wydawanie dowodów osobistych, zgłaszanie zgonów.

Inne świadczenia tylko w szczególnie uzasadnionych wypadkach. W związku z tym apelujemy do mieszkańców o ograniczenie wizyt w Urzędzie i prosimy o kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia sprawy lub innego terminu spotkania.

MIESZKAŃCY I PRZEDSIĘBIORCY

  • Apelujemy do wszystkich Mieszkańców i Przedsiębiorców o włączenie się we wszystkie działania prewencyjne prowadzone na terenie gminy oraz przestrzeganie zaleceń wszystkich służb.
  • Zwracamy się z prośbą o solidarność z osobami starszymi i potrzebującymi pomocy, tak by nasi sąsiedzi, znajomi i bliscy nie zostali sami w obliczu trudnej dla wszystkich sytuacji.

URZĄD GMINY ZBLEWO

  • Funkcjonowanie Urzędu zostanie dostosowane do aktualnej sytuacji. Bardzo prosimy o ograniczenie kontaktów bezpośrednich i załatwianie spraw telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem platformy ePUAP, a także o dokonywanie wpłat przelewami elektronicznymi.
  • Bardzo prosimy o wyrozumiałość dla naszych działań, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa Klientom i Pracownikom.

W załączeniu spis telefonów.

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne