Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

„DYCHT KOCIEWIE” Z WIZYTĄ U PANA ZBYSZKA

Czy oglądali Państwo wczorajszy odcinek naszego regionalnego programu o Kociewiu – „Dycht Kociewie” w TVP Gdańsk? Jeśli nie, gorąco zachęcamy, by go obejrzeć! Gościem audycji był bowiem doskonale u nas wszystkim znany nauczyciel i radny Zbigniew Bahr.

Program poświęcony był nauczycielom z Kociewia, którzy od kilku tygodni z wielkim sukcesem prowadzą lekcje dla młodzieży z całej Polski w ramach programu „SZKOŁA Z TVP”.

Jak już pisaliśmy, pan Zbyszek prowadzi lekcje matematyki. Początkowo zgodził się na przygotowanie dwóch lekcji, ale spotkały się one z tak dobrymi recenzjami, że na tym nie poprzestał i  dziś nagranych jest już 13 lekcji! Gratulacje dla naszego nauczyciela płyną nie tylko od uczniów, sąsiadów i znajomych, ale także od samego Ministra Edukacji Narodowej, który przysłał specjalny list (publikujemy go pod tekstem).

A my zapraszamy do obejrzenia wczorajszego odcinka „Dycht Kociewie” - link do programu w serwisie TVP GDAŃSK.  Zbigniew Bahr opowiada w nim nie tylko o swojej telewizyjnej przygodzie, ale także o nauczycielskim powołaniu i rodzinnych tradycjach. Warto obejrzeć i wysłuchać tych opowieści tym bardziej, że pan Zbyszek - znany z optymizmu i poczucia humoru - mówi w programie kociewską gwarą! Dlaczego? Aby się tego dowiedzieć, zapraszamy na „Dycht Kociewie”!

"DYCHT KOCIEWIE" - ODCINEK Z 19 MAJA:

  • dycht kociewie

GRATULACJE OD MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ

  • dycht kociewie

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne