Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

„ZOSTAŃ W DOMU!”
czyli … NAPRAWDĘ ZOSTAŃ W DOMU, PRZYŚLIJ NAM ZDJĘCIE I ZGARNIJ UNIKALNĄ KOSZULKĘ!

Kochani, od wielu tygodni apelujemy – zostań w domu! Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich, znajomych, sąsiadów. Dziś już wszyscy wiemy, jak jest to ważne, by ograniczyć swoją aktywność publiczną i wszelkie kontakty bezpośrednie.

Dziękujemy wszystkim, którzy zostają w domach! I prosimy – drodzy Mieszkańcy Gminy Zblewo, przyślijcie nam swoje zdjęcia, a my je opublikujemy i nagrodzimy! Pokażmy, że hasło „ZOSTAŃ W DOMU!” wszyscy wzięliśmy sobie mocno do serca…

Zasady naszego konkursu są proste:

  1. Zrób zdjęcie – pokaż na nim siebie lub swoich bliskich, pokaż nam jak spędzacie czas w domu;
  2. Koniecznie sfotografuj się z wyraźnie widoczną kartką, na której napisz: nazwę miejscowości z terenu Gminy Zblewo, w której mieszkasz oraz hasło: #zostajewdomu (np. ZBLEWO #zostajewdomu, BORZECHOWO #zostajewdomu itp.). Dlaczego jest to ważne? Bo właśnie o takiej treści koszulkę możesz u nas wygrać! Uwaga - mamy koszulki z nazwą KAŻDEJ miejscowości w naszej gminie, bo mamy nadzieję, że w każdej z nich nasi Mieszkańcy zostali w domach!
  3. Przyślij nam zdjęcie w dużej rozdzielczości na adres: promocja@zblewo.pl, w tytule e-maila wpisz: #zostajewdomu, a w treści podaj swoje dane (imię i nazwisko) oraz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych i publikację wizerunku; uwaga - w przypadku osób niepełnoletnich  zgłoszenia (wraz ze zgodą) dokonują rodzice/opiekunowie prawni dziecka. Nadsyłając zdjęcie uczestnik zabawy oświadcza tym samym, iż jest autorem zdjęcia i posiada prawa/zgodę na użycie wizerunku osób przedstawionych na zdjęciu, a zdjęcie nie narusza w żaden sposób praw osób trzecich.

Codziennie do wygrania unikalna koszulka z nazwą Twojej miejscowości! Na uczestników naszej zabawy czekają upominki promocyjne od Gminy Zblewo.

Sposób przekazania nagród i upominków ustalimy z każdym Uczestnikiem indywidualnie – tak, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo.

A ZATEM – ZAPRASZAMY DO PRZYSYŁANIA ZDJĘĆ!
DAJMY DOBRY PRZYKŁAD I POKAŻMY, ŻE #ZOSTAJEWDOMU!

 

  • konkurs

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne