Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

MARSZAŁEK MIECZYSŁAW STRUK ZAKAŻONY KORONAWIRUSEM.
APELUJE: ZOSTAŃCIE W DOMU! TO MOŻE SPOTKAĆ KAŻDEGO…

Wczoraj wieczorem ( tj.28 marca) Mieczysław Struk – Marszałek Województwa Pomorskiego poinformował na jednym z portali społecznościowych o tym, że jest zakażony koronawirusem. Marszałek zaapelował jednocześnie do wszystkich, aby zostali w domu, bo koronawirus może dotknąć  każdego z nas…

Panie Marszałku – życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Oto pełna treść wpisu Marszałka na fb:

„Wśród zakażonych osób, które dziś zostały wymienione w komunikacie Ministerstwa Zdrowia jestem niestety również ja. Na szczęście objawy, które się u mnie pojawiły w zeszłym tygodniu są stosunkowo łagodne, przypominające typowe przeziębienie. Oczywiście zgodnie z wytycznymi GIS nie bagatelizowałem ich i od zeszłego tygodnia ograniczyłem do minimum swoją aktywność publiczną i większość zadań realizowałem w trybie zdalnym.

Dziś, po otrzymaniu wyników, zostałem objęty obowiązkową izolacją domową i będę pełnił obowiązki Marszałka Województwa Pomorskiego na zasadach obowiązujących w Urzędzie Marszałkowskim w formie tak zwanej pracy zdalnej, przy wykorzystaniu środków komunikacji telefonicznej i internetowej.
Na moja żonę został nałożony obowiązek kwarantanny domowej. Czekam na wytyczne inspekcji sanitarnej dotyczące objęcia kwarantanną innych osób – szczególnie moich najbliższych współpracowników z Urzędu Marszałkowskiego.

W porozumieniu z Przewodniczącym Sejmiku Województwa Pomorskiego ustaliliśmy, że zgodnie z życzeniem większości Radnych, a szczególnie Przewodniczącego Klubu Radnych PiS, zwołana na poniedziałek Sesja została odwołana i odbędzie się w trybie zdalnym w możliwie najszybszym terminie.
Raz jeszcze mocno apeluję do wszystkich Was o zostawanie w domach i ograniczenie kontaktów. Jak sami widzicie – wirus może zaskoczyć każdego z nas.”

(źródło: fanpage M.Struka na fb)
foto: gdansk.pl

  • m.struk
    żródło: gdansk.pl

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne