Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

W CZWARTEK TARGOWISKO GMINNE ODBĘDZIE SIĘ!

Czwartek jest w naszej gminie dniem targowym. Co tydzień – tego właśnie dnia -  na Placu 700-lecia stają dziesiątki stoisk i straganów. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i wieloma ograniczeniami Mieszkańcy zastanawiają się, czy targowisko się  odbędzie? Odpowiadamy: TAK. Targowisko nie zostaje odwołane i odbędzie się jak co tydzień.

Wyjaśniamy, iż Wójt Gminy Zblewo nie jest władny do tego, aby wydać zakaz handlu. Jedynie Prezes Rady Ministrów posiada kompetencje do wydawania poleceń obowiązujących osoby prawne i jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej oraz przedsiębiorców. A Premier takich ograniczeń nie wprowadził. Targ odbędzie się zatem jak co tydzień.

Apelujemy o zachowanie wszelkich, rekomendowanych przez Ministerstwo Zdrowia środków ostrożności i zasad higieny. Zachowujmy odległość 1-1.5 metra między sprzedawcą a kupującym. Plac 700-lecia stanowi rozległy teren. Umożliwia nam to zrobienie zakupów na świeżym powietrzu. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo – zarówno swoje, jak i i osób handlujących.

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne