Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

W serwisie zrzutka.pl ruszyła dziś wyjątkowa akcja - zrzutka Mieszkańców Powiatu Starogardzkiego na zakup respiratora, który w przypadku powikłań spowodowanych koronawirusem jest niezbędny, by uratować ludzkie życie... To sprzęt na wagę życia - gorąco zachęcamy do wsparcia akcji. Zbiórka jest zweryfikowana, potrzebnych jest 60 tys. zł - obecnie wpłaty sięgają już ok. 4 tysięcy i z każdą chwilą przybywa ich. Liczy się każda złotówka! Oto szczegóły:

Sytuacja, w której się znaleźliśmy, uświadamia każdemu z nas bardziej niż kiedykolwiek, że zdrowie i życie są wartością nadrzędną. Od kilku dni wymieniamy się informacjami i radami, jak spędzić czas w okresie izolacji i kwarantanny, ale tez deklarujecie chęć działania, pytacie, jak można pomóc.

Mamy zatem okazję wszyscy pokazać naszą solidarność i okazać wsparcie pracownikom ochrony zdrowia Kociewskiego Centrum Zdrowia w Starogardzie Gdańskim.

Dzisiaj otrzymałam informację, że KCZ przygotowało listę potrzeb , na której znajdują się zarówno środki ochronne, jak i konkretne sprzęty.

Wspólnie z Maciejem Manikowskim - dyrektorem ds ekonomicznych KCZ i założycielami grupy "Widzialna ręka - Starogard Gd. i okolice" zdecydowaliśmy, że spróbujemy zebrać pieniądze na respirator. Nawet jeśli okaże się , że nie będzie wykorzystany w tym gorącym czasie, to zostanie na wyposażeniu szpitala i w przyszłości będzie służył wszystkim mieszkańcom naszego powiatu.

Kwota 60 tysięcy to dużo. Co, jeśli nie damy rady ? Wówczas wszystkie zebrane środki zostaną przekazane KCZ na zakup maseczek , fartuchów ochronnych, rękawiczek i płynów dezynfekujących.

LINK DO ZRZUTKI: zrzutka.pl - TUTAJ (kliknij i pomóż!)

(foto KCZ: starogardgdanski.naszemiasto.pl)

  • zrzutka

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne