Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Rusza konkurs Piękna Wieś Pomorska - 2020. Czekamy na zgłoszenia w dwóch kategoriach: „wieś” oraz „zagroda”. Zgłoszenia do etapu gminnego konkursu - do 1 maja.

RUSZA KONKURS PIĘKNA WIEŚ 2020

To już 27. edycja tego konkursu, organizowanego przez Urząd Marszałkowski. Przypomnijmy, iż w poprzednich edycjach nasza gmina osiągnęła wiele sukcesów. Wszyscy pamiętamy rok 2017, kiedy to nasz Mały Bukowiec zajął II miejsce w konkursie głównym i został drugą, najpiękniejszą wsią województwa pomorskiego. Również nasze gospodarstwa były wysoko oceniane i nagradzane.

Jak będzie w tym roku? Trzymamy kciuki za nasze sołectwa i zapraszamy do zgłaszania swojego udziału w konkursie. Jak to zrobić? Wystarczy do 1 maja złożyć zgłoszenie na formularzu dostępnym w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy lub też pobrać formularz z internetu (ze strony zblewo.pl – poniżej) lub z serwisu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego).

Zgłoszenia należy złożyć do Urzędu Gminy (Biuro Podawcze). Wówczas komisja gminna dokona lustracji terenowej wszystkich prawidłowo zgłoszonych miejscowości oraz zagród rolniczych i wybierze zwycięzców, którzy będą nas reprezentować na etapie powiatowym konkursu. A laureaci etapu powiatowego są zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego czyli finału konkursu. Trzymamy kciuki i zachęcamy do udziału w konkursie!

  • piękna wieś

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne