Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Już niebawem – Dzień Kobiet... A jak Dzień Kobiet to z pewnością nie może zabraknąć muzycznego prezentu  dla naszych wspaniałych Mieszkanek Gminy Zblewo!

PRZED NAMI - MUZYCZNY DZIEŃ KOBIET! WYSTĄPI MARIUSZ KALAGA

W tym roku Wójt Gminy Zblewo Artur Herold serdecznie zaprasza na koncert Mariusza Kalagi – artysty dobrze znanego i bardzo lubianego! To piosenkarz obdarzony wspaniałym  głosem, stąd  często  nazywany  jest „Roy’em  Orbisonem  znad  Wisły”. Publiczność zna go doskonale m.in. z TVP POLONIA, TVP Rozrywka,  Pikniku Country w Mrągowie, Gali  Piosenki  Biesiadnej”,  „Imiennika  Dwójki” - Zbigniewa  Górnego oraz "Listy  Śląskich  Szlagierów”, „Muzycznej  Kuchni” czy też „Szlagierowej Listy Telewizji TVS”.

Zapraszamy na koncert! Będzie to więc wspaniała okazja, by mile spędzić czas i posłuchać melodyjnych piosenek, uśmiechnąć się słuchając inteligentnego humoru i zabawnych dialogów z publicznością, jednocześnie pośpiewać znane i lubiane szlagiery. Przypomnijmy, iż największe hity Mariusza Kalagi to m.in. „Jedna z gwiazd”, „Co tu jest grane?”, „Nie zapomnę tamtej nocy”, „Już zamknąłem serca drzwi”, „Nie więdnij mój kwiatku”, „Gdy się napełni szkło”, „Teraz jesteś tylko moja”, „Rosa Amarilla”, „Róża czerwona”, „Nasz mały letni romans”, „Biegnij nad morze” i wiele, wiele innych.

Koncert z okazji Dnia Kobiet odbędzie się w poniedziałek 9 marca o godz.18:00 w naszej pięknej sali widowiskowo-sportowej w Zblewie. Koncert ma charakter imprezy masowej, otwarcie drzwi dla publiczności od godz.17:15. Bilety w symbolicznej cenie 10 zł dostępne będą od poniedziałku 2 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Zblewie.

Serdecznie zapraszamy i już zapowiadamy, iż Wójt przygotował na to spotkanie dla wszystkich Pań same miłe niespodzianki…

 

  • dzień kobiet

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne