Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

NASZA SUPERWOMAN - PANI ZOSIA Z PINCZYNA – MA DZIŚ URODZINY!

O naszej pani Zosi Burczyk z Pinczyna mówi w ostatnich dniach cała Polska. Przypomnijmy – w walentynkowy wieczór pani Zosia udaremniła napad z bronią w ręku do swojego sklepu. Wystraszyła bandytę mopem, którym akurat sprzątała sklep. Mało tego – nie pozwoliła na zabranie utargu i ruszyła w pogoń za bandytą!

Emocje po tamtych wydarzeniach wciąż nie słabną! O bohaterskiej postawie naszej superwoman mówią wszystkie polskie telewizje, a film z monitoringu z nagraniem całego wydarzenia obejrzały już tysiące osób. I wszyscy mówią to samo: „Co za kobieta!”. Ze wszystkich stron płyną słowa wsparcia i uznania dla walecznej pani Zosi, która jest w okolicy bardzo lubianą i znaną osobą. Nie brakuje kwiatów i prezentów, a wśród nich m.in. pięknie zapakowanego … mopa!  

Dzisiaj panią Zosię – z wielkim bukietem kwiatów - odwiedził także wójt gminy Zblewo Artur Herold. Okazało się, że właśnie dziś – 21 lutego - ma Ona urodziny, więc okazja do życzeń była podwójna! Pani Zosia nie kryła wzruszenia i radości z odwiedzin. „Dała Pani nie tylko wspaniały przykład odwagi i waleczności, ale także obywatelskiej postawy i niezgody na bezprawie, agresję czy przemoc. Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem tego i dziękujemy tym bardziej, iż wszyscy znamy Panią jako nadzwyczaj serdeczną, zawsze uśmiechniętą, otwartą na innych i zwyczajnie dobrą osobę… Cieszymy się, że wszystko się dobrze skończyło! ” – mówił wójt. Widać pani Zosia – mimo całej swojej odwagi i waleczności – ma też dobrego Anioła Stróża…

Śledztwo w sprawie piątkowego napadu trwa.

A w dniu urodzin życzymy Jubilatce zdrowia i samych dobrych ludzi wokół!

----------------------

Z ostatniej  chwili: jak udało się nam przed chwilą dowiedzieć, jeden z czołowych polskich producentów mopów postanowił podarować pani Zosi zapas mopów na 2 lata!!! Ten niezwykły prezent zostanie przekazany Jej  już w najbliższy wtorek! 

 • pani Zosia
  "Dała Pani nie tylko wspaniały przykład odwagi i waleczności, ale także obywatelskiej postawy i niezgody na bezprawie, agresję czy przemoc..." - mówił wójt Artur Herold, który odwiedził panią Zosię z bukietem kwiatów
 • pani Zosia
  Pani Zosia z Mężem
 • pani Zosia
  Dzisiaj - 21 lutego - pani Zosia obchodzi urodziny
 • pani Zosia
  ... a wśród prezentów nie zabrakło pięknych kwiatów, jak i ...mopa!

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne