Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Sezon rozliczeń z fiskusem – w pełni! Dlatego gorąco apelujemy i zachęcamy Państwa, abyście rozważyli przekazanie 1% podatku dla SWOICH! „Swoich” – czyli mieszkańców naszej gminy lub też działające na naszym terenie organizacje: kluby sportowe, OSP i inne. OSP Pinczyn już dziś na swoim profilu fb apeluje o 1%. Warto!

Przypomnijmy, iż mamy możliwość przekazania 1% podatku na dowolny, wskazany cel i w żaden sposób nie obciąży to naszego portfela!

Szczególną grupę beneficjentów naszej pomocy stanowią chorzy. Jest wiele takich osób i wiele z nich znacie Państwo osobiście. Każdego dnia zmagają się z ciężką chorobą, żmudną rehabilitacją i licznymi problemami. Ich opiekunowie i rodzice poruszają „niebo i ziemię” by pomóc swym najbliższym przejść godnie przez chorobę i cierpienie. Nie jest im łatwo. Nasz 1% może im realnie pomóc.

Utworzyliśmy na naszej stronie specjalna zakładkę, w której publikować będziemy informacje, na jaki cel bliski naszej gminie można przekazać 1%. Zachęcamy Państwa do przesyłania do nas stosownych (i kompletnych) informacji. Opublikujemy je, aby ułatwić Państwu znalezienie tej osoby czy też celu, któremu chcecie podarować swój 1% podatku i serce…

Zapraszamy do zakładki "PODARUJ MI 1%!" - TUTAJ. Znajdziecie w niej Państwo m.in. prośbę Kornelii Nierzwickiej z Pinczyna oraz poruszająca historię Julki Mokwy z Pinczyna.

Dziękujemy za każde wsparcie!

  • osp pinczyn
  • kornelia

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne