Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

REGINA UMERSKA ZWYCIĘŻCZYNIĄ POWIATOWEGO ETAPU KONKURSU „OSOBOWOŚĆ ROKU 2019”

Wspaniały sukces Reginy Umerskiej, naszej niezastąpionej przewodniczącej KGW Zblewo! Pani Regina wygrała właśnie etap powiatowy głosowania internautów na „Osobowość Roku 2019” – w kategorii: „polityka, samorządność i społeczność lokalna”. Plebiscyt został ogłoszony przez Dziennik Bałtycki.

Panią Reginę zna w naszej gminie chyba każdy! Nie tylko prężnie działa w naszym Kole Gospodyń Wiejskich, ale także – wraz z mężem – prowadzi rodzinne gospodarstwo ekologiczne. Od wielu lat  propaguje też zdrowy, ekologiczny styl życia i odżywiania się. Przygotowywane przez nią zdrowe, oparte na naturalnych składnikach przetwory i roślinne specyfiki mają liczne rzesze fanów, którzy doceniają ich drogocenne właściwości.

Zaledwie kilka dni temu pani Reginka brała udział – jako jedna z autorek – w promocji książki „Kociewskie zioła i przyprawy ze zblewskich łąk i pól”. A dziś cieszy się z wygranej w plebiscycie! Przypominamy, iż już od piątku tj. 21 lutego rozpocznie się głosowanie w finale wojewódzkim plebiscytu. Trzymamy kciuki i serdecznie gratulujemy!

  • osobowośc roku
    (www.dziennikbaltycki.pl)

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne