Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

ORGANIZUJEMY WYJAZD NA MIĘDZYNARODOWE TARGI „GARDENIA”! OSTATNIE MIEJSCA!

To z pewnością wielka gratka dla miłośników ogrodów, kwiatów, bylin, krzewów, oczek wodnych, pięknych aranżacji krajobrazu… - jednym słowem wszystkiego, co wiąże się z ogrodnictwem… Przed nami jedne z największych targów ogrodniczych w Europie – Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA w Poznaniu. A że w naszej gminie ogrodników-pasjonatów jest wielu, specjalnie dla nich nasz Gminny Ośrodek Kultury w Zblewie zorganizował wyjazd na targi. To będą naprawdę niezapomniane wrażenia, a kto jeszcze nie słyszał o poznańskich targach, może obejrzeć relację z poprzednich edycji oraz szczegółowy program tegorocznych targów – TUTAJ (link).

Dlaczego warto wybrać się na Gardenię? Organizatorzy mówią wprost  "Osoby marzące o własnym, baśniowym zakątku, cudownym azylu, w którym królują wielobarwne kwiaty i piękne dekoracje, znajdą na GARDENII coś dla siebie! Prócz zwiedzania bardzo różnorodnej i bogatej ekspozycji, mogą też spotkać się z gwiazdami wielkiego formatu, specjalistami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w ogrodnictwie, jak Marek Jezierski czy Witold Czuksanow. Warsztaty „Ogród marzeń tworzony z pasją” to stały punkt programu GARDENII, który od lat ma już swoich fanów. Wiele nowych pomysłów można zaczerpnąć także podczas „Rodzinnych warsztatów ogrodniczych”.

Zapraszamy! Wyjazd ze Zblewa, wygodnym autokarem w czwartek 13 lutego ok. godz. 9:00. Powrót w piątek 14 lutego (wyjazd z Poznania w godzinach popołudniowych).  

Koszt wyjazdu: 140 zł, w tym: nocleg, śniadanie, ubezpieczenie NNW, autokar, bilet wstępu na targi.

Serdecznie zapraszamy – ze względu na ogromne zainteresowanie wyjazdem i ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapisy: Gminny Ośrodek Kultury w Zblewie – tel. (58) 588 43 77, mail: gok@zblewo.pl.

  • gardenia

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne