Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

W ramach programu „Działaj Lokalnie”, przez kilka ostatnich tygodni w Zblewie powstawała lalka szmacianka – mała Kociewianka. Dziś lalka jest już gotowa, a Gminny Ośrodek Kultury ogłasza konkurs na imię dla niej.

KONKURS NA IMIĘ DLA LALKI

Lalka powstała podczas warsztatów prowadzonych w Gminnym Ośrodku Kultury w Zblewie, który pozyskał środki na realizację tego projektu. Brały w nim udział mamy z dziećmi, które – pod opieką Marzeny Brandt ze Zblewa – projektowały i szyły nie tylko wymarzone lalki, ale także lalkę Kociewiankę, która będzie promować gminę Zblewo i Kociewie.

Teraz przyszedł czas na nazwanie naszej lalki Kociewianki. Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy przesłać drogą elektroniczną propozycję imienia – na adres gok-zblewo@wp.pl, wpisując w tytule emaila „LALKA KOCIEWIANKA”. Na zgłoszenia czekamy do 20 listopada (środa) do północy.

A już w czwartek tj. 21 listopada ruszy wielkie głosowanie na imię dla naszej lalki – na zgłoszone imiona będzie można głosować na facebooku GOK-u (nazwa profilu - Zblewo Gminny Ośrodek Kultury i LINK). Zwycięskie imię zostanie ogłoszone uroczyście w poniedziałek 25 listopada podczas uroczystego zakończenia projektu.

Na uczestników konkursu czekają nagrody. Jakie? Oczywiście lalki Kociewianki! Zostaną one rozlosowane zarówno spośród tych, którzy zgłoszą propozycję imienia, jak i tych, którzy wezmą później udział w głosowaniu.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Projekt "Mała Kociewianka - moja lalka szmacianka" dofinansowany jest ze środków Programu „Działaj Lokalnie XI” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce”.

  • konkurs

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne