Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Powoli kończy się letni sezon biegowy. Jak podsumowują go nasi lekkoatleci z KS Sokół Zblewo?

SOKÓŁ ZBLEWO: „WSPÓLNE TRENIGI DAJĄ EFEKTY…”

Adam Fierka z KS Sokół Zblewo nie kryje, że był to udany sezon dla biegaczy z klubu i że jest to wynik naprawdę ciężkiej pracy. „Jest taki trafne powiedzenie, które mówi, że ludzie widzą sukces, ale omijają wzrokiem ciężką pracę i mozolne dążenie do celu... Stwierdzenie to można chyba przypisać do różnych dziedzin życia, a w szczególności do osiągnięć sportowych – zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Sami zaliczamy się do zwykłych amatorów, ludzi pracujących i poświęcających czas na rozwijanie swojej pasji jakim jest bieganie. Każde zwycięstwo i sukces indywidualny cieszą nas podwójnie, motywują wzajemnie, to właśnie daje wspólne bieganie w grupie” – mówi pan Adam.

Tegoroczny sezon jest dla naszych lekkoatletów bardzo aktywny, pełen pracy i sukcesów! Kamila Grzonka tylko we wrześniu wygrywa biegi : "V Dycha nad Wisłą - V Pomorskie Święto Wisły" i "VI Bieg Grodzisko Cross". W tym ostatnim w kategoriach wiekowych Anna Klin zajmuje pierwsze miejsce, Paulina Trygalska jest druga, a Bartosz Loose zajmuje 3 miejsce. Z kolei Piotr Bogulski pokazuje nam, że można osiągnąć wszystko, wystarczy tylko ciężko trenować. Kończy dystans  ULTRA nad Soliną, czyli najstarszy swimrun rozgrywany w Polsce (45,5 km - 40 km biegu+5,5 km pływanie). W ostatnim biegu "28. BIEG KOCIEWSKI Z POLPHARMĄ" poprawia zaś swój najlepszy czas na dystansie 10 km, który obecnie wynosi 00:37:27. Szybka kociewska trasa biegu sprzyjała poprawianiu wyników. 

Adama Fierka nie ma wątpliwości: „Wspólne treningi  dają efekty, mobilizują innych, tych wahających się, dołączają do nas nowi zawodnicy jak Dominika Piotrowska, Piotr Gumiński i Robert Plutowski. Przed nami okres jesienno-zimowy, mniej startów, a więcej pracy na treningu. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nasze zajęcia, które odbywają się o godz. 18:00 w każdy wtorek i czwartek na sali gimnastycznej w Zblewie. Gwarantujemy pot, łzy – ale tylko te wynikające ze śmiechu i naprawdę miłą atmosferę!”.

/archiwum KS Sokół Zblewo/

  • sokół
  • sokół
  • sokół
  • sokół
  • sokół
  • sokół

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne