Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Naszą wielką dumą i radością podczas Festynu Kociewskiego są występy uzdolnionych mieszkańców i przyjaciół Gminy Zblewo. Wielkie, wielkie brawa!

XXI FESTYN KOCIEWSKI – RELACJA (część 8): TERAZ MY! KOCIEWIACY!

W tym roku na scenie zaśpiewały panie: Julia Herold, Aneta Falkowska, Julia Różańska, Katarzyna Zalewska i najmłodsza (zaledwie 10-letnia) Wiktoria Glich. Zapamiętajcie te nazwiska – z pewnością jeszcze o nich usłyszycie! Wspaniałe głosy i osobowości, a do tego – charyzma i skromność – oto nasi uzdolnieni Kociewiacy, a raczej – Kociewianki! Panie zaśpiewały największe przeboje zarówno polskiej, jak i światowej muzyki – w tym m.in. piosenki zespołu Lombard, Maryli Rodowicz czy Elvisa Presley’a.

Wszystkie występy były po prostu przepiękne! Dziękujemy i będziemy Wam, Kochane Panie wiernie kibicować i wspierać Was w drodze do muzycznej kariery. Na zblewską publiczność zawsze możecie liczyć!

-----------------------------------

Julia Herold – Absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego w Starogardzie Gdańskim, aktualnie studentka na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Jej pasją są książki i podróże.

Julia Różańska ma lat 17, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Starogardzie Gdańskim.  Uwielbia jeździć na rolkach, śpiewać, interesuje się też modą.

Katarzyna Zalewska, mieszkanka Zblewa, ma 17 lat, od dwóch lat gra na ukulele, na której sama nauczyła się grać. Uczęszcza do Zespołu Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim o profilu analityk. Była w finale 2 edycji „Utalentowani” zorganizowanych przez Starogardzie Centrum Kultury. 

Wiktoria Glich lat 10, mieszkanka Zblewa. Od ponad roku uczęszcza na zajęcia wokalne do Gminnego Ośrodka Kultury. Swój pierwszy występ miała w wieku 5 lat i od tego czasu kontynuuje swój muzyczny plan.

Aneta Falkowska - Starogardzianka, wokalistka, instruktor wokalu w Ośrodkach Kultury na Kociewiu. Absolwentka Gdyńskiej Szkoły Artystycznej. Laureatka konkursów wokalnych i uczestniczka przeglądów muzycznych. Zakochana w poezji śpiewanej i piosence aktorskiej. Od lat konsekwentnie podąża swoją muzyczną drogą, a każdą wykonywaną piosenką stara się zabrać słuchacza w niezwykłą kilkominutową podróż.

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3 (2).jpg
  • 3.jpg
  • 1 (3).jpg
  • 3 (2).jpg

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne