Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Wójt Gminy Zblewo informuje, iż w dniach od 15.06.2017 r. do 15.07.2017 r. na terenie Gminy Zblewo przeprowadzana będzie inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest (eternit). Inwentaryzacje prowadzić będzie Zakład Analiz Środowiskowych Eko-precyzja z siedzibą w 43-450 Ustroń,  ul. Sikorskiego 10.

Zwracam się z prośbą do mieszkańców o pomoc pracownikom ww. firmy podczas wykonywanych prac w zakresie udzielania informacji.

Istnieje możliwość podania informacji na temat lokalizacji wyrobów azbestowych poprzez formularz na stronie internetowej:  http://www.eko-precyzja.eu/azbest

Zarządcy obiektów, w których występują ukryte formy azbestu, prosimy o zgłoszenie tego faktu w Urzędzie Gminy Zblewo lub bezpośrednio do firmy Eko-precyzja na adres e-mail: biuro@eko-precyzja.eu

Przeprowadzona inwentaryzacja pozwoli pozyskać środki zewnętrzne na usuwanie
i utylizację wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Zblewo. Osoby, które nie będą ujęte w spisie, mogą zostać pozbawione szansy na uzyskanie ww. dofinansowania.

Podejmowane działania współfinansowane są ze środków „Programu Oczyszczania Kraju z Azbestu na lata 2009-2032” przez Ministerstwa Gospodarki w ramach konkursu „Azbest 2017”.

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne