Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Dla strażaków z gminy Zblewo to był trudny rok. Zaczął się śnieżycami i drogowym paraliżem, a potem – w sierpniu, przez region przeszły nawałnice. Strażacy mieli pełne ręce roboty.

W ostatni, przedświąteczny weekend druhowie z Zarządu Gminnego OSP Gminy Zblewo zebrali się na dorocznym spotkaniu opłatkowym. Oprócz przedświątecznej radości, nie zabrakło też słów podziękowań i podsumowań mijającego roku – tym bardziej, że był on dla strażackiej braci pełen wyzwań. Dzieląc się opłatkiem, druhowie cieszyli się, że podołali temu sprawdzianowi i życzyli sobie spokojnego, bezpiecznego 2018 roku.

Nie zabrakło też uroczystych akcentów – podczas wigilii w zblewskiej remizie, wójt Artur Herold wręczył gratulacje i kwiaty nestorowi pinczyńskich strażaków – druhowi Wacławowi Ossowskiemu, który niedawno obchodził 86. urodziny. Przypomnijmy, iż druh Wacław – mimo sędziwego wieku – wciąż jest aktywny i od wielu lat brawurowo dyryguje naszą Orkiestrą Dętą działającą przy OSP Pinczyn. Prezes ZG OSP Artur Herold – w imieniu wszystkich strażaków oraz swoim własnym - złożył też życzenia księdzu prałatowi Zenonowi Góreckiemu, który również obchodził właśnie urodziny.

Wszyscy druhowie życzą Mieszkańcom Gminy Zblewo spokojnych świąt oraz radosnego, szczęśliwego i bezpiecznego Nowego Roku!

 

  • wigilia zarzdu.jpg
  • wigilia zg.jpg
  • wigzg.jpg
  • zg wilia.jpg

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne