Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Już w najbliższą sobotę tj. 25 listopada w Zblewie wystąpi Teresa Werner. Tej artystki z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać. Publiczność kocha zarówno jej osobowość, jak i wielkie przeboje, m.in. „Spełnić marzenia”, „Dałabym Ci dała”, „Szczęśliwi we dwoje”. Teresa Werner przyjedzie do Zblewa na zaproszenie wójta gminy Zblewo, który serdecznie zaprasza Mieszkańców do udziału w tym wydarzeniu muzycznym.

Przypomnijmy, iż koncert odbędzie się na hali widowiskowo-sportowej w Zblewie. Początek imprezy o godz.18:00. Uwaga - otwarcie drzwi dla Publiczności już od godz. 17:00. Podczas koncertu do Państwa dyspozycji są służby informacyjne, porządkowe oraz punkt zabezpieczenia medycznego.

WYCIĄG Z REGULAMINU KONCERTU:

Koncert ma charakter imprezy masowej, dlatego podczas imprezy obowiązywać będą szczególne zasady bezpieczeństwa, spełniające wymogi przewidziane dla imprez masowych. W szczególności:

1. uprzejmie informujemy, iż na teren koncertu nie wolno wnosić m.in. szklanych opakowań, broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych, środków odurzających lub substancji psychotropowych, jakichkolwiek ostrych, ciężkich, twardych, szklanych, metalowych lub innych przedmiotów mogących stwarzać niebezpieczeństwo dla innych Uczestników lub samego Uczestnika wnoszącego itp.  Zakaz obejmuje także: kamery lub innego rodzaju sprzęt nagrywający audio-video lub aparat fotograficzny z wymienną optyką. Nie wolno także wprowadzać zwierząt.

2. rejestracja dźwiękowa i telewizyjna (fonia i wizja) koncertu przez Uczestników oraz dokumentacja zdjęciowa jest surowo zabroniona bez wcześniejszej, wyraźnej zgody Organizatora wydanej wyłącznie w porozumieniu z Wykonawcą. Szczegółowe informacje: GOK w Zblewie, tel. (58) 588 43 77.

3. wstęp na Teren Imprezy odbywa się wyłącznie na podstawie biletu w wersji papierowej. Bilet uprawnia do jednorazowego wejścia i przebywania na Terenie Imprezy wyłącznie jedną i tę samą osobę. Powyższe oznacza, że po opuszczeniu Terenu Imprezy przez danego Uczestnika, dotychczasowy bilet nie uprawnia go (ani żadnej innej osoby) do ponownego wejścia na Teren Imprezy. W szczególności nie jest możliwe wielokrotne wychodzenie i wchodzenie na Imprezę na podstawie tego samego biletu. Uwaga - bilet nie uprawnia do wprowadzenia na Teren Imprezy wraz z Uczestnikiem osoby małoletniej (dziecka). Jest ona zobowiązana do posiadania własnego biletu i przebywania na koncercie wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

Pełna treść regulaminu dostępna jest przed wejściem na teren koncertu lub w siedzibie Organizatora.

  • KONCERT

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne