Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

W czerwcu odbył się ogólnopolski konkurs „List do Taty” przygotowany przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP, zespół Tato.Net Fundacji im. Św. Cyryla i Metodego we współpracy z Rzecznikiem Praw Dziecka.

Uczniowie klasy V napisali kilka listów, w których odkryli swoje uczucia do taty, opowiedzieli o wspólnych chwilach, zajęciach. Zwrócili uwagę na to, kiedy i gdzie brakuje im TATY. Otwarcie pisali o swoich potrzebach i marzeniach, które bez taty są niemożliwe do zrealizowania.

Laureatem naszej szkoły na etapie okręgowym została Wiktoria Gworek. Nagrodzone zostały także dwie uczennice:  Sandra Wierzba i Dominika Burczik. Uczennice z wychowawcą Panią Małgorzatą Wons oraz Dyrektorem Szkoły Panią Marią Tomana wzięły udział w gali finałowej, którą honorowym patronatem objął Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich.

Dnia 6 października br. Senator Antoni Szymański zorganizował piękną akcję, w której uczestniczyliśmy. Uroczystość odbyła się w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Sali im. Lecha Kaczyńskiego. Delegacji naszej szkoły towarzyszył Wójt Gminy Zblewo Pan Artur Herold, który naszym uczestnikom wręczył upominki. Uczennice wróciły do domów zadowolone i usatysfakcjonowane, gdyż za swoje prace zostały docenione. Liczymy, że będzie więcej takich konkursów, w których można opowiedzieć o swoich relacjach z najbliższymi.

(mat. PSP w Borzechowie)

  • DSC09645.jpg
  • DSC09648.jpg

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne