Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Już niedługo w naszym Gminnym Ośrodku Kultury w Zblewie ruszą kolejne, niezwykłe zajęcia dla dzieci (od 7 r.ż.).  Tym razem zapraszamy na fantastyczną przygodę z ceramiką! A wszystko to za sprawą MAGOKU czyli Magdaleny Okuniewskiej, która podczas swoich autorskich warsztatów zabierze dzieci w świat ceramiki.  Dodajmy, że Magoku znana jest nie tylko jako oryginalna i pełna kreatywności artystka, której biżuteria ma liczne grono fanów, ale także jako świetny pedagog i trener, mający doskonały kontakt z dziećmi. A nie ma dla nich lepszej oferty na spędzanie wolnego czasu niż warsztaty pobudzające ich kreatywność i wyobraźnię!

W ramach warsztatów przewidziano min. 5 spotkań, podczas których dzieci nauczą się projektować i wytwarzać biżuterię, a podczas kolejnych zajęć - ozdoby na święta. Wszak Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami! Zapraszamy na zajęcia – ilość miejsc ograniczona! Informacje i zapisy: GOK w Zblewie, tel. (58) 588 43 77.

Uwaga! Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, ale jeśli np. mama, tata czy babcia chciałyby pomóc swojemu dziecku i tworzyć wspólnie z nim - serdecznie zapraszamy Was RAZEM!

Chcesz zobaczyć pracę Magoku? Zapraszamy do serwisu internetowego Artystki – www.magoku.pl.

  • -

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne