Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

W najbliższą niedzielę (25 czerwca) odbędzie się XIII edycja Koncertu Pieśni Kościelnej w Zblewie. To wspaniałe wydarzenie muzyczne ma już długoletnią historię, a jego organizatorem – wraz z parafią – jest chór „Cecylia” ze Zblewa.

To będzie nie tylko wspaniałe, muzyczne wydarzenie, ale i prawdziwie duchowe przeżycie! W tym roku w koncercie wezmą udział znakomite chóry m.in. z Kartuz (Kartuski Chór Męski), Przodkowa (Chór Gminno-Parafialny „Polifonia”), Starogardu Gdańskiego (chór z parafii św. Mateusza) i Tczewa (chór mieszany „Passionata”). Wystąpi także wspaniała sopranistka Angelika Podwojska z akompaniamentem Mateusza Pizuńskiego. Patronat honorowy nad koncertem objął wójt gminy Zblewo Artur Herold. Warto wybrać się zatem w niedzielne popołudnie do zblewskiej świątyni. Uroczyste nabożeństwo z udziałem zaproszonych gości rozpocznie się o godz.14.00. Następnie, już od godz.14.30 – prezentacja zespołów i koncert. Około godz.16.45 – wręczenie pamiątkowych upominków i zakończenie koncertu.

Nasz chór całym sercem przygotowuje się już do tego wspaniałego wydarzenia! Już jutro zajrzymy za kulisy i pokażemy Państwu ostatnie, przedkoncertowe próby, które - przypomnijmy - odbywają się w czwartkowe wieczory w naszym kościele parafialnym w Zblewie...

  • koncert pieśni kościelnej

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne