Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Już w najbliższą niedzielę tj. 30 czerwca kościół parafialny w Zblewie wypełni się pięknym śpiewem. A wszystko to za sprawą Koncertu Pieśni Kościelnej, który odbędzie się w Zblewie już po raz piętnasty.

ZAPRASZAMY NA XV KONCERT PIEŚNI KOŚCIELNEJ

To jedno z największych wydarzeń tego typu w naszym regionie, na który co roku ściąga do Zblewa kilkuset chórzystów z całego Pomorza. Jest to także niebywała gratka dla mieszkańców, którzy mogą posłuchać najpiękniejszych pieśni kościelnych i to w mistrzowskim wykonaniu. Dodajmy, iż wszystko to w przepięknych wnętrzach kościoła w Zblewie, który słynie z doskonałej akustyki.

Organizator koncertu Wojciech Birna, prezes chóru pw.św.Cecylii w Zblewie serdecznie zaprasza – otwarcie koncertu i prezentacja chórów rozpocznie się o godz. 14:35. Wcześniej tj. o godz.14:00 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe z udziałem zaproszonych zespołów. A w tym roku będziemy mogli usłyszeć chóry m.in. z Przodkowa, Trąbek Wielkich, Piaseczna, Tczewa czy Godziszewa. Wystąpią także Gospodarze – chór pw.św.Cecylii ze Zblewa. Serdecznie zapraszamy!

  • chóry

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne