Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Już  jutro tj. w sobotę 15 czerwca - wielkie, sportowe wydarzenie w naszej gminie. Wójt Gminy Zblewo Artur Herold zaprasza wszystkich biegaczy oraz kibiców – wraz z rodzinami na I Bieg o Puchar Wójta. To będzie udana, aktywna sobota!

ZAPRASZAMY NA I BIEG O PUCHAR WÓJTA GMINY ZBLEWO ARTURA HEROLD

Impreza odbędzie się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Twardym Dole nad jeziorem Niedackim. To jeden z najpiękniejszych zakątków Kociewia z przepięknym, czystym jeziorem, otoczonym bezkresem żywicznych lasów.

Bieg rozpocznie się o godz.10:00, a dystans biegu głównego wynosi 10km. Udział w biegu jest bezpłatny, a każdy uczestnik otrzyma m.in. pamiątkowy medal, wodę na trasie i mecie biegu  oraz posiłek regeneracyjny. Przypomnijmy, iż na zwycięzców czekają świetne nagrody. W kategorii generalnej K i M przewidziane są puchary i nagrody finansowe (500 zł, 300 zł, 200 zł). W kategoriach wiekowych – nagrody rzeczowe. Wszyscy zawodnicy otrzymają zaś pamiątkowe medale.

A to nie wszystkie atrakcje! Organizator biegu – wójt Artur Herold jest bowiem nie tylko znanym sportowcem, ale także od wielu lat wspiera wszelkie działania na rzecz rozwoju kultury fizycznej i promocji aktywnych form spędzania wolnego czasu – szczególnie wśród dzieci i młodzieży. I właśnie dlatego formuła I Biegu o Puchar Wójta jest szczególna: to bowiem nie tylko sportowe emocje, ale także odpoczynek na łonie przyrody i świetna zabawa dla całych rodzin. Dla wszystkich – nie tylko uczestników biegu, ale także kibiców - przygotowano moc atrakcji, w tym m.in. sportowe zajęcia dla dzieci (ścianka wspinaczkowa, konkursy, zjeżdżalnie) oraz wspaniałą zabawę z fantastycznym zespołem CZARNA NUTA. A że Zblewo słynie z gościnności, będzie też pyszny poczęstunek dla wszystkich, którzy będą tego dnia bawić się wraz z nami w Twardym Dole.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym biegaczom i spędzenia z nami sportowej soboty na łonie przyrody!

 

 

  • bieg

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne