Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

„NAJPIĘKNIEJSZA POSESJA SOŁECTWA ZBLEWO 2019”

Sołtys Roman Rambowski wraz z Radą Sołecką sołectwa Zblewo ogłaszają konkurs pn. „Najpiękniejsza Posesja Sołectwa Zblewo 2019”.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich mieszkańców sołectwa Zblewo, którzy mogą pochwalić się swoimi pięknymi ogrodami, kwietnikami, rabatami i innego typu aranżacją przydomowych  terenów zielonych.

Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie? Trzeba najpierw przesłać do nas drogą mailową (na adres: konkurs@zblewo.pl) zgłoszenie do konkursu, obejmujące: imię i nazwisko, adres oraz kontakt (telefon lub adres @). Zgłoszeń można też dokonywać bezpośrednio u Sołtysa. Na Państwa deklaracje udziału w konkursie czekamy do 31 maja 2019 roku.

A już w połowie czerwca komisja konkursowa dokona przeglądu wszystkich zgłoszonych do konkursu posesji i wybierze tę, która zdobędzie tytuł „Najpiękniejszej Posesji Sołectwa Zblewo 2019”. Komisja oceniać będzie m.in. estetykę posesji, zagospodarowanie terenów zielonych, wszelkie elementy małej architektury itp.

Na zwycięzcę czeka tytuł „Najpiękniejsza Posesja Sołectwa Zblewo 2019”, atrakcyjna nagroda pieniężna oraz pamiątkowa tablica.

Przypomnijmy, iż równolegle trwa wojewódzki konkurs PIĘKNA WIEŚ 2019, w którym jak co roku biorą udział także nasi mieszkańcy i nasze sołectwa. Etap gminny konkursu zostanie rozstrzygnięty na początku czerwca. Niestety regulamin tego konkursu wyklucza możliwość udziału w nim miejscowości, w której znajduje się siedziba gminy oraz tych posesji, które nie są gospodarstwami rolnymi.  Konkurs sołecki pozwoli na pokazanie i docenienie także piękna samego Zblewa. Zapraszamy zatem Państwa do udziału w konkursie, a najpiękniejsze posesje zaprezentujemy również w naszym serwisie zblewo.pl.

  • opis: konkurs

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne