Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Trwają prace wykończeniowe nowej części przedszkola w Pinczynie. Już za kilka miesięcy, nowy rok szkolny przedszkolaki z Pinczyna w gminie Zblewo powitają w nowym, kolorowym i nowocześnie zaaranżowanym przedszkolu.

CORAZ BLIŻEJ FINAŁU INWESTYCJI

Właśnie zakończyła się rekrutacja do przedszkola gminnego w Pinczynie. A kiedy we wrześniu w progach nowego przedszkola pojawią się dzieci, z pewnością będą zachwycone nowymi wnętrzami! W tej chwili trwają jeszcze prace wykończeniowe, ale kolorowa elewacja już przyciąga wzrok i podoba się najmłodszym.

Dodajmy, iż całkowita powierzchnia dobudowanej części przedszkola wynosi około 760 m2. Będzie tu znajdować się 5 sal przedszkolnych oraz jedna sala klubiku dziecięcego dla dzieci do lat 3. Przypomnijmy, iż sale będą wyjątkowe i będą zaaranżowane w motywy zielonej łąki, np. maki, dzwonki, stokrotki itd.

Obecnie finalizowana jest procedura rozstrzygnięcia przetargu na wyposażenie wnętrz, zgodnie z opracowaną wcześniej aranżacją. Wykonawca robót budowlanych – firma POLBUD ze Zblewa stara się ze wszystkich sił, aby inwestycja została zrealizowana w terminie i zgodnie z założeniami Gminy Zblewo.

 

  • pinczyn przedszkole

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne