Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Nasze Morsy są wszędzie! Ostatnio na rowerach, mknęły poprzez lasy i pola, a potem zmierzyły się w warszawskim biegu „Krew, pot i błoto. Piekielny Wyścig". A o wszystkim opowiada jak zawsze z radością i uśmiechem Ewa Ossowska, ulubiona szefowa naszych Morsów Zblewo…

MORSY ZBLEWO W CAŁEJ POLSCE!

QARK Bikes Pierwszy Gniewski Maraton MTB 11 Maja 2019 przeszedł już do historii, ale naszych przedstawicieli i tam nie zabrakło. To oni (a właściwie one) pozostawiły po sobie piękny ślad. Nasze zawodniczki stanęły na podium w kategorii OPEN Kobiet - Emilia Barca zajęła I miejsce, Monika Miler III miejsce , a Ewa Ossowska - I miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Las, gałęzie, wąskie ścieżki, trawa, liście, górki i łąki… Trasa techniczna i wymagająca zaserwowała bardzo strome zjazdy i ogromne podjazdy. Przewyższenia… Jednak na mecie, pomimo ogromnego wysiłku, bólu mięśni, drobnych kontuzji był uśmiech na twarzy. Była to walka z samym sobą. Łatwo nie było. Przeżyłyśmy coś niesamowitego, nowe doznania. Był ogień, prawdziwe piekło, kurz, pot spływający po czole, ogromny wysiłek.

Pięknie w morsowych koszulkach prezentowały się nasze dziewczyny na podium i dzięki temu teraz już inni wiedzą, że istnieje Zblewo! Ogromne brawa należą się organizatorom Firmie QARK Bikes, za wspaniałą organizację i super imprezę.

A to nie wszystko…

Naszych Morsów Zblewo nie zabrakło bowiem także w samej stolicy! W niedzielę 12 maja 2019 Morsy brały udział w biegu, którego nazwa sama mówi za siebie – „Krew, pot i błoto. Piekielny Wyścig". Ten wyjątkowy bieg z przeszkodami organizowany był przez Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej w Lesie Młocińskim.

Nasze Morsy nie boją się niczego, żadna przeszkoda nie jest im straszna. Brudni, „umorusani”, ale jakże szczęśliwi wrócili do domu.

No i cóż - Morsy Zblewo w całej Polsce!!!

Morsy Zblewo pozdrawiają wszystkich Mieszkańców!

(Ewa Ossowska, foto: Morsy Zblewo)

  • 1 (2).jpg
  • opis: 1.jpg
  • opis: 2.jpg
  • opis: 3.jpg

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne