Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

PANIE GOSPODYNIE Z KLESZCZEWA ZAPRASZAJĄ DO DARŁÓWKA.
SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA!

IM NAS WIĘCEJ – TYM RAŹNIEJ I WESELEJ!

Niedawno pisaliśmy o tym, iż Koło Gospodyń Wiejskich w Kleszczewie Kościerskim organizuje siedmiodniowy wyjazd na turnus rehabilitacyjny do Darłówka. Zgłosiło się bardzo wielu chętnych (i wciąż się zgłaszają kolejni), w związku z czym Organizatorki z przyjemnością i radością podjęły decyzję o zwiększeniu liczby miejsc, kierując się zasadą, iż im nas będzie więcej – tym raźniej i weselej! A zatem – zapraszamy tych, którzy jeszcze się nie zapisali na naszą wyprawę! Zostało 10 naprawdę ostatnich miejsc!

Przypominamy, iż wyjazd planowany jest w terminie: od 9 listopada do 15 listopada 2019 r. W cenie wliczone jest pełne wyżywienie, zabiegi i transport, a także – uwaga – pełna, nieograniczona możliwość korzystania z basenu. Cena turnusu wynosi: 569 zł w opcji: 9 zabiegów i transport lub 699 zł w opcji: 18 zabiegów i transport.

Na zgłoszenia (z wpłatą zadatku w wysokości 100 zł) czekamy do 31 maja. Kontakt i szczegółowe informacje: KGW Kleszczewo Kościerskie – tel. 508 144 970. Serdecznie zapraszamy!

  • plakat

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne