Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Niedawno Morsy Zblewo wybrały się w podróż do pięknej Norwegii. O tej wyprawie i wędrówkach po norweskich fiordach opowiada Ewa Ossowska – szefowa naszych Morsów Zblewo.

 MORSY ZBLEWO W NORWEGII

Nasza wyprawa trekkingowa do krainy norweskich fiordów odbyła się w dwóch grupach, łącznie uczestniczyło w niej 30 osób. Przeżyliśmy niesamowitą przygodę. Momentami było ciężko, trasa była dość trudna, wiodącą po fiordach, ale warto było! Tajemnicze i zadziwiające, dostojne i malownicze... A przede wszystkim zachwycające. Takie są norweskie fiordy.

Trekking to wspólne tworzenie kultury. Poprzez wspólne pasje, poznawanie tradycji, pięknej przyrody, wspólne marsze, morsowania i biegi, budujemy wzajemne zaufanie do siebie i innych. Niech słowa wypowiedziane przez organizatorów (Team Turystyczne Kaszuby-Regatta Sports ) będą podsumowaniem naszej wyprawy: „Serdeczne podziękowania dla grupy Kociewskich Morsów ze Zblewa za niezwykle ubogacający spędzony wspólnie czas". My też dziękujemy!

Nasza wędrująca grupa Kociewsko- Kaszubska została zauważona przez Norwegów. Trafiliśmy nawet na okładkę lokalnej gazety. Bardzo nam miło.

A w tym samym czasie inni członkowie naszej grupy reprezentowali nas na biegowych imprezach w kraju. Nasi reprezentanci przebiegli z ogromnym wysiłkiem Gdański Maraton, pokonując 42 km i 195 m. Ogromne brawa i uznanie dla naszego Marka, Czarka i Sławka. Byliście wspaniali, jesteśmy z Was bardzo dumni!

(tekst: Ewa Ossowska, foto: Janeta Drawska)

 

  • opis: IMG_9400.jpg
  • opis: IMG_9450.jpg
  • opis: IMG_9592.jpg
  • opis: IMG_9620.jpg
  • 1 (2).jpg
  • opis: 1.jpg
  • opis: 2.jpg

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne