Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

WIELKANOCNA OFERTA NASZYCH GOSPODYŃ!

Panie Gospodynie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kleszczewie Kościerskim wielokrotnie dały się poznać jako fantastyczne florystki! Ich kiermasze okazjonalnych stroików zawsze cieszą się ogromną popularnością, ponieważ ich dzieła są nie tylko piękne i oryginalne, ale także - w bardzo przystępnych cenach!

A że Wielkanoc już wkrótce, Panie z Kleszczewa zapraszają mieszkańców i gości do skorzystania z oferty stroików wielkanocnych. "Wykonamy na indywidualne zamówienie stroiki wielkanocne na cmentarz w cenie od 15 zł ze sztucznych kwiatów - tulipany i żonkile oraz własnoręcznie wykonanych krokusów ze stosownymi dodatkami. Prosimy o składanie zamówień do 10 kwietnia" - zachęcają Panie Gospodynie. Zamówienia można składać wysyłając prywatną wiadomość na facebooku KGW Kleszczewo Kościerskie.

Serdecznie zapraszamy i przypominamy, iż Panie z KGW i ich stoisko pełne pysznych, swojskich przysmaków można spotkać regularnie na Bazarze "KOCIEWSKIE SMAKI" w Starogardzie (hala sportowa im. A.Grubby). Oferta kulinarna KGW jest bogata, nawet pomimo trwającego właśnie postu. Dla niedowiarków podajemy listę przysmaków, które można było nabyć na stoisku Pań chociażby w Środę Popielcową... A była to m.in. zupa rybna, pstrąg w galarecie, paprykarz, śledzie w zalewie, rolada szpinakowo- łososiowa, śledziki marynowane, sałatka śledziowa, a także potrawy wegetariańskie np. gołąbki z kaszą i pieczarkami, pasty: jajeczna, z fasoli oraz pasztet jajeczny i inne pyszności.

Serdecznie zapraszamy ! 
Na "Kociewskich Smakach" zaglądajcie na stoisko KGW Kleszczewo Kościerskie!
Tam zawsze jest po prostu PYSZNIE!

  • Gospodynie z KGW Kleszczewo Kościerskie są stałymi...
    Gospodynie z KGW Kleszczewo Kościerskie są stałymi wystawcami na "Kociewskich Smakach" w Starogardzie Gd. Zapraszamy na stoisko naszych Pań -tam jest po prostu PYSZNIE!
    źródło: fb KGW Kleszczewo Kościerskie)

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne