Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Co roku Starosta Starogardzki wręcza swoją nagrodę „Kociewski Gryf”. Gala tegorocznej nagrody odbyła się 21 marca w Starogardzie Gdańskim. Wręczono na niej statuetki w 3 dziedzinach: kultura, sport i gospodarka.

NAGRODA STAROSTY STAROGARDZKIEGO „KOCIEWSKI GRYF” – WYRÓŻNIENIE DLA KGW ZBLEWO

Jesteśmy bardzo dumni, że wśród laureatów tegorocznej nagrody w dziedzinie kultury znalazło się nasze Koło Gospodyń Wiejskich w Zblewie, które otrzymało specjalne wyróżnienie. W ten sposób zostało uhonorowane 60 lat nieprzerwanej działalności zblewskiego koła. W tym czasie kilka pokoleń Pań Gospodyń zapisało wiele chlubnych kart naszej zblewskiej historii, organizując cenne wydarzenia kulturalne i podejmując wartościowe inicjatywy, których cel był zawsze jeden: jak najpełniejsze zachowanie regionalnej kultury, tradycji i zwyczajów. I tak jest do dzisiaj!

Paniom Gospodyniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Zblewie – zarówno obecnym członkiniom, jak i tym, które tworzyły koło przez minione 60 lat – serdecznie dziękujemy i gratulujemy zasłużonego wyróżnienia!

-------------------------------------------------------------

Dodajmy, iż wśród zgłoszonych do nagrody w dziedzinie „kultura” był także nasz zespół folklorystyczny „Kociewska Familija” z Pinczyna. I choć w tym roku statuetki nie otrzymał – dla nas, Kochani i tak jesteście najlepsi!

  • 1 (2).jpg
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • IMG_2816.jpg
  • IMG_2817.jpg

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne