Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

KONCERT Z OKAZJI DNIA KOBIET

Już dziś tj. w piątek (8 marca) – koncert z okazji Dnia Kobiet! Specjalnie dla naszych Pań wystąpi Roberto Zucaro.  Koncert rozpocznie się na zblewskiej hali punktualnie o godz.18:00, a otwarcie drzwi dla publiczności już od godz.17:15. Przed nami prawie 2 godziny świetnej zabawy i pięknej, włoskiej muzyki! Serdecznie zapraszamy i przypominamy, iż koncert stanowi imprezę masową. W związku z tym uprzejmie prosimy o zachowanie szczególnych zasad bezpieczeństwa, wymaganych odpowiednimi przepisami. A wszystko po to, abyśmy się nie tylko dobrze, ale i bezpiecznie bawili! Do zobaczenia! Wójt Gminy Zblewo Artur Herold serdecznie zaprasza.

WYCIĄG Z REGULAMINU KONCERTU:

Koncert ma charakter imprezy masowej, dlatego podczas imprezy obowiązywać będą szczególne zasady bezpieczeństwa, spełniające wymogi przewidziane dla imprez masowych. W szczególności:

1. na teren koncertu kategorycznie nie wolno wnosić m.in. szklanych opakowań, broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych, środków odurzających lub substancji psychotropowych, jakichkolwiek ostrych, ciężkich, twardych, szklanych, metalowych lub innych przedmiotów mogących stwarzać niebezpieczeństwo dla innych Uczestników lub samego Uczestnika wnoszącego itp. Nie wolno także wprowadzać zwierząt.

2. każdy uczestnik imprezy jest obowiązany zachowywać się w sposób niezagrażający bezpieczeństwu innych osób przebywających na terenie imprezy, a w szczególności bezzwłocznie stosować się do poleceń organów i służb zabezpieczających imprezę;

3. na terenie imprezy obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.

4. wstęp na teren imprezy odbywa się wyłącznie na podstawie wejściówki w wersji papierowej, wydanej przez Organizatora. Wejściówkę należy okazać przy wejściu na halę odpowiednim służbom. Uwaga - wejściówka nie uprawnia do wprowadzenia na koncert wraz z uczestnikiem osoby małoletniej (dziecka). Jest ona zobowiązana do posiadania własnej wejściówki i przebywania na koncercie wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

5. wejściówki nie są przypisane do miejsc. O zajęciu miejsc na koncercie (płyta lub trybuny) decyduje kolejność przybycia na koncert i dostępność miejsc. Wszystkie miejsca przeznaczone dla publiczności są siedzące.

6. wejście na koncert od godz.17:15 od strony wejścia głównego na halę widowiskowo-sportową;

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

  • koncert

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne