Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

CZEKAMY NA PIERWSZEGO BOCIANA W GMINIE ZBLEWO.
WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE „ZAMELDUJ BOCIANA!”

Za nami pierwsza, wiosenna burza, a wszelkie znaki w przyrodzie wskazują na to, że o zimie (przynajmniej na razie) możemy zapomnieć. Króluje piękne przedwiośnie! A skoro prawdziwa wiosna tuż tuż, wszyscy czekamy na przylot pierwszego bociana. I zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy!  

Zadanie konkursowe brzmi: należy znaleźć i zameldować nam o pierwszym bocianie, który pojawił się w gnieździe na terenie naszej gminy. Czekamy na informację, gdzie pojawił się bocian (konkretna lokalizacja) oraz na zdjęcie. Na pierwsze 3 zgłoszenia czekają nagrody!

A pierwszego w tym roku bociana można zameldować elektronicznie, wysyłając e-maila na adres: konkurs@zblewo.pl, w tytule wpisując: „MELDUJĘ BOCIANA!”. Proszę nie zapomnieć o podpisaniu zgłoszenia konkursowego imieniem i nazwiskiem.

Zapraszamy do wspólnej zabawy! I przypominamy, iż w zeszłym roku pierwszy bocian pojawił się dokładnie 14 marca w godzinach 12:00-13:00 w Kleszczewie Kościerskim. Bocian wylądował w gnieździe w centrum wsi, koło sklepu, wywołując wśród mieszkańców wiele radości i poruszenia. Czy bocian z Kleszczewa będzie pierwszy także w tym roku?

  • konkurs

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne