Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Wójt Gminy Zblewo ogłasza  III edycję konkursu fotograficznego pn. „Najlepiej Kociewie czuje się w Zblewie”.

KONKURS FOTOGRAFICZNY. ZGŁOSZENIA DO KOŃCA LUTEGO

Organizatorzy, podobnie jak w zeszłym roku zachęcają do przysyłania zdjęć promujących uroki i walory Kociewia w gminie Zblewo. Mogą to być zarówno krajobrazy, jak i twarze Kociewiaków czy też zatrzymane w kadrze pasje, tradycje, kultura, wydarzenia… Jednym słowem - czekamy na Państwa zdjęcia ukazujące piękno Kociewia i Kociewiaków w granicach gminy Zblewo.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody, ufundowane przez wójta gminy Zblewo. Ale są też dodatkowe nagrody specjalne – i to aż trzy! Ufundowali je partnerzy konkursu. I tak: Nadleśnictwo Kaliska nagrodzi najlepszą fotografię przyrodniczą zgłoszoną do konkursu, a Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE - najbardziej kociewskie zdjęcie! Będzie też nagroda dla najlepszego zdjęcia promującego rolnictwo, a przyzna ją Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu.

Prace można nadsyłać do 28 lutego (czwartek) włącznie. Należy je przesłać elektronicznie na adres konkurs@zblewo.pl w sposób zgodny z regulaminem konkursu (dostępnym na stronie zblewo.pl). Określone są tam m.in. wymogi techniczne zdjęć konkursowych. Wszystkie nadesłane do konkursu zdjęcia zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie, którą wczesną wiosną będzie można oglądać w GOK w Zblewie.

Przypomnijmy, iż ubiegłoroczna edycja konkursu cieszyła się wielkim zainteresowaniem, zgłoszono kilkadziesiąt prac, a zdjęcia były naprawdę zachwycające. Laureatką konkursu głównego została Julieta Skrzpczak, a po wernisażu zwycięska praca w formie fotoobrazu została przekazana na aukcję charytatywną dla mieszkanki gminy Zblewo, zmagającej się z ciężką chorobą. Nagrodzone prace wsparły także tegoroczną WOŚP i były licytowane podczas finału w Zblewie oraz w Pinczynie. Z kolei zdjęcie, które otrzymało nagrodę specjalną Lokalnej Organizacji Turystycznej KOCIEWIE trafiło na okładkę folderu promocyjnego, wydawanego przez LOT w wielotysięcznym nakładzie!

Wójt gminy Zblewo oraz partnerzy wydarzenia – Nadleśnictwo Kaliska, LOT Kociewie i PODR – serdecznie zapraszają do udziału w konkursie!

  • konkurs

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne