Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

II Bieg Morsów wokół jeziora Niedackiego zgromadził liczne grono Morsów i pasjonatów aktywnego spędzania wolnego czasu.

MORSY POBIEGŁY WOKÓŁ JEZIORA NIEDACKIEGO

Dnia 30 grudnia 2018 roku punktualnie o godzinie 10:00 rozpoczął się II Bieg Morsa. Mimo nie najlepszej aury nasze morsy, przyjaciele z klubu Sokół Zblewo oraz inni pasjonaci biegania licznie przybyli na bieg. Piękna, malownicza a zarazem bardzo wymagająca trasa wokół jeziora Niedackiego zastała pokonana przez wszystkich uczestników z uśmiechem na twarzy. Nie był ważny czas, ale wspólne chwile aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Po bieg głównym przyszedł czas na start naszych najmłodszych morsów, które dzielnie pokonały swój dystans. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

„W naszym biegu nie chodziło o wyniki, ale o to, by spotkać się i być razem. Dlatego tak bardzo ucieszyliśmy się, że w biegu wzięło udział aż 77 zawodników – w tym dzieci. Cieszymy się, bo w ten sposób przekazujemy naszą sportową pasję i zdrowy tryb życia na kolejne pokolenia. Co ważne: każdy mógł pokonać dystans biegu w dowolny sposób – czy to biegnąc, czy z idąc z kijkami czy też jadąc rowerem. Najważniejsze było, aby aktywnie spędzić czas. Tym bardziej, że trasa biegu wokół jeziora Niedackiego jest naprawdę prześliczna i wyjątkowo urokliwa. Człowiek tam odpoczywa i nabiera energii – patrząc na te przepiękne widoki: jezioro, las i nic więcej do szczęścia nie potrzeba! Za rok zorganizujemy na pewno III edycję biegu” – mówi Ewa Ossowska, która wraz z Marcinem Fojutem była inicjatorką i organizatorką II Biegu Morsa.

W imieniu wszystkich uczestników II biegu morsa dookoła jeziora Niedackiego, pragniemy bardzo podziękować Ewie Ossowskiej i Marcinowi Fojut, za tak wspaniałe zorganizowanie biegu. Dziękujemy również wszystkim niewymienionym za pomoc w przygotowaniu biegu i wspólnej biesiady. Szczególne podziękowanie za tak wyjątkowe medale kierujemy do Wójta Gminy Zblewo Artura Herold, który jak zawsze wspiera Morsów Zblewo oraz sportowy i aktywny tryb spędzania wolnego czasu. Mogliśmy też liczyć na życzliwą pomoc Gminnego Ośrodka Kultury, któremu również bardzo dziękujemy! WIELKIE BRAWA DLA WAS WSZYSTKICH!!!

(mat. Morsy Zblewo)

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII Z II BIEGU MORSA - FANPAGE MORSÓW NA FB (link)

  • ii bieg

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne