Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

SPORTOWE WIEŚCI Z SEKCJI LEKKOATLETYCZNEJ KS SOKÓŁ ZBLEWO

Za nami kolejny udany weekend zawodników sekcji lekkoatletycznej KS Sokół Zblewo! W minioną sobotę (29 września) na stadionie im Kazimierz Dejny w Starogardzie Gdańskim 5-osobowa drużyna Sokoła wystartowała w charytatywnej sztafecie - 5×400 m . Wszystkie sztafety biegały przez 1 godzinę, próbując przebiec jak największą liczbę okrążeń. Dlaczego? Bo 1 okrążenie to 1 obiad, który organizator wydarzenia – PKO BP – ufunduje dla niedożywionych dzieci. Takie charytatywne biegi miały miejsce w całej Polsce. Podczas sobotniego biegu, nasza sztafeta zrobiła aż 40 okrążeń, a tym samym zajęła II miejsce i przyczyniła się do ufundowania 40 darmowych obiadów dla dzieci!

A to nie koniec sportowych akcentów minionego weekendu. W ostatnią niedzielę września (30.09) jeden z zawodników sekcji lekkoatletycznej KS Sokół Zblewo (brawo Tadeusz!) wziął udział w 40. PZU Maratonie Warszawskim.

A co przed nami? Bardzo interesująco zapowiada się najbliższy weekend. Nasi zawodnicy wezmą bowiem udział w 27. Biegu Kociewskim z Polpharmą i zmierzą się z dystansem 10 km. Trzymajmy kciuki!

(mat. sekcja lekkoatletyczna KS Sokół Zblewo)

  • 1.jpg
  • 2.jpg

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne