Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

DOPÓKI WALCZYSZ, JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ

Morsy Zblewo są nadal nieugięci, silni i waleczni. Was (czytelnicy) zachęcamy, abyście postępowali tak jak My- Morsy – zgodnie ze słowami hasła : „ DOPÓKI WALCZYSZ, JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ”. Czyż to, nie piękne, wymowne słowa, które przydadzą się każdemu z nas w życiu codziennym. Biegając długie kilometry, uczestnicząc w różnych zawodach sportowych mamy chwile zwątpienia, słabości, ale w pewnym momencie następuję przełamanie, wstępuje w nas duch mocy i siły.

Okres wakacji, to czas relaksu, wypoczynku w gronie rodzinnym, więc trudno zmobilizować grupę do udziału w zawodach. Jednak byli i tacy, którzy godnie reprezentowali naszą Gminę na „ Biegu czterech jezior” w Skórczu, Biegu Nocnym w Toruniu czy wymownym biegu w Rytlu „ Pokonaj Nawałnicę z nami”.

18 sierpnia 2018 r. w sercu Borów Tucholskich ( w Śliwicach ),było ciężko, gorąco, ale okazaliśmy się twardzielami. Właśnie tam, na „ Śliwickiej Dyszce” zajęliśmy I miejsce jako najliczniejsza ekipa ( 22 Morsów). Dzień później, trzech naszych śmiałków, nieugiętych twardzieli ( Monika, Magda, Marcin) wzięło udział w III edycji - Biegu Crossowym na imprezie Motocross 2018 w Pączewie. Wielki podziw i uznanie dla wszystkich biegających Morsów!

Czyż nie jest w nas MOC, SIŁA I RADOŚĆ ŻYCIA z tego co robimy?

Pozdrawiamy wszystkich

 

Ewa Osowska

  • Morsy
  • Morsy

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne