Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

74riqLckgP8oqIoiqLchj+BCN6rCS5DwQAAAABJRU5ErkJgggA=

„Europejski Fundusz Rolny  na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Dzisiejsza ulica Gajowa – mimo, że przebudowa wciąż trwa – już na tym etapie zupełnie nie przypomina stanu sprzed kilku miesięcy!

Co cieszy, przebudowa ulicy Gajowej jest kompleksowa i całościowa.  I właśnie dlatego Inwestor czyli Gmina Zblewo nie tylko na bieżąco reaguje na konieczność wykonywania dodatkowych prac, których na etapie projektowania nie można było przewidzieć, ale także patrzy przyszłościowo – stąd m.in. położenie instalacji pod światłowód.

I właśnie dlatego, już na początku stycznia Gmina Zblewo podpisała umowę na wykonanie niezbędnych robót uzupełniających, które właśnie trwają. Konieczne było też podpisanie aneksu terminowego do umowy z Wykonawcą inwestycji tj. firmą PBD. Dokument podpisano 31 stycznia i przesunięto w nim termin wykonania zadania do 15 kwietnia 2018 r. Powodem tego były m.in. niezależne zarówno od inwestora, jak i od wykonawcy - opóźnienia  związane z przekazaniem placu budowy pod przebudowę kolizji energetycznych.

Jesteśmy przekonani, że przesunięcie terminu realizacji zadania wpłynie pozytywnie na zachowanie wysokiej jakości wykonanych prac i już wkrótce nowa, bezpieczna i w pełni funkcjonalna ul.Gajowa będzie cieszyć nas wszystkich.

drukuj ()

  • gaj3.jpg
  • gajowa.jpg

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne