Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

  • PROW

Roboty drogowe na ul. Gajowej coraz bliżej! Miło nam poinformować, iż w dniu wczorajszym Gmina Zblewo ogłosiła przetarg na roboty budowlane związane z realizacją zadania pn. „Przebudowa ulicy Gajowej w miejscowości Pinczyn, w Gminie Zblewo – droga publiczna nr 210 003G”. W dniu dzisiejszym uzyskaliśmy zmianę pozwolenia na budowę dotyczącą przedmiotowej inwestycji.

W chwili obecnej trwa również procedura przetargowa związana z wyborem inspektora nadzoru. W najbliższy wtorek tj. 18 lipca nastąpi otwarcie ofert na „Pełnienie kompleksowego, wielobranżowego nadzoru inwestorskiego, wraz z elementami zarządzania inwestycją, nad realizacją zadania przebudowy ulicy Gajowej.

Jednym słowem – tak bardzo wyczekiwana inwestycja zbliża się wielkimi krokami! Cieszymy się, że już wkrótce na ul. Gajowej rozpoczną się roboty drogowe.

Przypomnijmy, iż zadanie to realizowane jest w ramach dofinansowania unijnego z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie: „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” operacja typu: „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych. Całkowita wartość inwestycji to kwota niespełna 4 milionów złotych, a dofinansowanie, które otrzymaliśmy z PROW wynosi 1.712.713 zł tj. 63,63% kosztów kwalifikowalnych.

Celem inwestycji jest podwyższenie parametrów technicznych drogi, zwiększenie nośności, dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych, poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego i dojazdu do obiektów użyteczności publicznej oraz zakładów pracy w Pinczynie na odcinku 1,656 km.

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne