Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Choć wakacje dopiero na półmetku, trwają przygotowania do nowego roku szkolnego. A ten będzie z pewnością wyjątkowy dla przedszkolaków z Borzechowa i okolic! Dlaczego?

Na przedszkolaków czeka bowiem wspaniała niespodzianka – nowe pomieszczenia przedszkolne! Decyzją wójta gminy Zblewo oraz Rady Gminy, od początku lipca w miejscowej szkole trwają bowiem intensywne  prace remontowo- adaptacyjne. Dzięki nim, już od 3 września placówka będzie gotowa na przyjęcie przedszkolaków z Borzechowa, Radziejewa, Małego Bukowca, Wirt i Pazdy.

Na parterze szkoły, w wydzielonej części z osobnym wejściem dostosowanym dla niepełnosprawnych  znajdą się 3 sale dydaktyczne, łazienki przedszkolne oraz szatnia. Sale przeznaczone są dla trzech grup przedszkolnych: 3-latków, 4- latków oraz 5/6-latków czyli tzw. zerówki.  Dyrektor Maria Tomana nie kryje radości i tego, że wszyscy czekają tu na ostateczny efekt prac remontowo-budowlanych. A – jak zapowiada - następnym etapem inwestycji będzie wyposażenie  pomieszczeń  w kolorowe meble oraz pomoce dydaktyczne i zabawki. Tak aby wszystko było już na początku września gotowe na przyjęcie najmłodszych.

 

  • emont szkoa borezchowo.jpg
  • remont borezchowo2.jpg
  • remont szkoa.jpg
  • remony_bor.jpg

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne