Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Wielkimi krokami zbliżamy się do XX Festynu Kociewskiego! Zostały już tylko … 2 dni! A my bawimy się dalej – zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie konkursu „Trwa wielkie odliczanie do XX Festynu Kociewskiego!”.

Wczorajsze pytanie nie sprawiło Państwu większego problemu. Widać, że w gronie naszych Internautów miłośników leguminy nie brakuje! Gratulujemy laureatom – nagrody za wczorajszą zagadkę wędrują do: pani Ani, Małej Mi, pani Martyny, pana Dawida, pana Macieja.

Dzisiejsza zagadka nie będzie już taka prosta.

Otóż – jedną z turystycznych perełek naszej gminy jest Borzechowo, a w nim – piękna, stara chata podcieniowa. Obecnie znajduje się w niej biblioteka, ale można tam również zobaczyć eksponaty związane z naszym regionem. Na zdjęciu znajduje się jeden z nich – do dziś bardzo popularny, choć już w zupełnie innej formie. Pytanie – co to jest?

Odpowiedzi należy kierować drogą meilową - na adres: konkurs@zblewo.pl. Wygrywa pierwszych 5 osób, które odpowiedzą prawidłowo. A nagrodami są gadżety promocyjne Gminy Zblewo. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

 

  • zagadka

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne